Kontakt Kunstløb


Webansvarlig:

Lydia Lastein 

Kontakt den webansvarlige hvis du vil have nyt indhold på kunstløbssiderne.

Kunstløbskomitéen den 5. oktober 2014:

Formand og repræsentant til DRsU’s bestyrelse:
Lydia Lastein
Moseholmen 3
2760 Måløv
Mobil nr. 2081 6517
Email: lastein5@gmail.com

Suppleant til DRsU’s bestyrelse (men ikke længere en del af komitéen):
Frank Davidsen
Slåenbjerghuse 36
3600 Frederikssund
Mobil nr. 2275 2804
Email: fldavidsen@gmail.com

NY i komitéen som afløser for Frank:
Britt Blichfeld Davidsen
Slåenbjerghuse 36
3600 Frederikssund
Mobil nr. 47 38 82 09
Email: bbdavidsen@gmail.com

Dommerrepræsentant:
Henriette Remod
Hasselbo 1
2665 Vallensbæk Str. 
Mobil nr. 2169 9669
E-mail: henriette@info-revision.dk

Trænerrepræsentant:
Signe Munk
Rosenhaven 9
4470 Svebølle
Mobil nr. 28933992
Email: signe-munk@hotmail.com

Øvrige medlemmer:

Mette K. Thomsen
Kløverstien 67
4300 Holbæk
Mobil nr. 2243 8627
Email: mette_thomsen@hotmail.com

Dorte Wirth
Stejlehøjen 74
4700 Næsteved
Mobil nr. 2618 7804
Email: dortewirth@gmail.com

 
Cookies